Ostuinfo

 

 

KUIDAS OSTA?

  • Leia sobiv toode ja lisa ostukorvi. 
  • Sisesta enda andmed ning aktiveeri kohaletoimetamine.
  • Kontrolli üle, et tellimus ning saaja andmed oleksid korrektsed ning seejärel kinnita tellimus.
  • Peale tellimuse kinnitamist vali makse läbi sobiva pangalingi (Swedbank, SEB, LHV, Coop, Pocopay, Luminor, Liisi ID või Esto järelmaks), peale makse sooritamist klikka "Tagasi kaupmehe juurde",  vastasel juhul ei pruugi makse õnnestuda. VaibaWeb e-poes toimuvad ostud turvaliselt, sest mitte ainult makseandmed, vaid kogu veebipood on alati kaitstud SSL turbega. Makseviisi valiku järel suunatakse ostja edasi teenusepakkuja üliturvatud serverisse. VaibaWeb ei töötle ega salvesta mitte kunagi ise makseandmeid. Need vahendab pangani meie koostööpartner, Omniva AS kontserni kuuluv Maksekeskus.
  • Turvatud ostukaitsega kaardimakse võimalus PayPal-i vahendusel  https://www.paypal.com/ee/webapps/mpp/pay-online

     

 

JÄRELMAKSUVÕIMALUS

 


Liisi järelmaks aitab vaiba soetamisel vaibaweb.ee veebipoest. Järelmaksu võivad taotleda kõik vähemalt 18-aastased Eesti Vabariigi kodanikud või Eestis alalist elamisluba omavad inimesed. Ligikaudse kuumakse teadasaamiseks sisestage kalkulaatorisse kauba hind ja sobiv sissemakse suurus, seejärel valige liisinguperioodi pikkus ja klõpsake klahvi "Arvuta kuumakse". Täpse pakkumise saamiseks vali peale tellimuse kinnitamist makseviisiks Liisi ID. Selle makseviisi valinud tarbija suunatakse Liisi.ee keskkonda, kus on võimalus sõlmida ja/või kasutusele võtta krediidilimiit, mille arvelt on võimalik kauba eest tasuda. Pärast allkirjastamist suunatakse tarbija tagasi e-poodi ning kauba eest saabki tasutud. 

 

ESTO järelmaksuga kaupade ostmine on sama turvaline ja mugav nagu pangalingiga maksmine. Kinnita tellimus ning personaalsete tingimuste nägemiseks ning ostu edukaks sooritamiseks logi sisse Mobiil-ID, Smart-ID või ID-kaardi abil. Järelmaksulepingut on võimalik vormistada ka ettevõttele. Ligikaudse kuumakse teadasaamiseks kasutage ESTO kalkulaatorit www.esto.ee 

 

 

 

TARNEAEG JA KOHALETOIMETAMINE

Tellimused toimetatakse kohale kulleriga. Kohaletoimetamine on kliendile tasuta. Tavapärane tarneaeg 7-14 päeva. Erandlikel juhtudel (ülekoormatud logistikafirmad, vääramatud jõud jmt.) võib aega kuluda kuni 30 kalendripäeva.

         

 

 

SIDEPIDAMINE 

 

* Telefon   +372 58 0222 02  

* Chatbox (kollane ikoon lehe paremal all nurgas)

* e-mail: info@vaibaweb.ee 

Päringutele vastame 48h jooksul

      

KAUBA TAGASTAMINE

Juhul kui soetatud toode ei sobi, saab selle tagastada 30 päeva jooksul olenemata põhjusest, alates toote kättesaamise päevast. Kauba tagastamiseks palume saata vastavasisuline sooviavaldus tagastus@vaibaweb.ee , misjärel saadame edasised juhised esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kolme tööpäeva möödumisest. Avalduse pealkirjas palume kindlasti ära märkida tellimuse number. Avalduse sisus ka pangakonto andmed rahatagastuse tarbeks ning pealekorjeaadress, juhul kui see on erinev tarneaadressist.

 

Kauba tagastamine on tasuta!  

Kuller tuleb vaibale järele kokkulepitud ajal, kliendi poolt tagastamise avalduses osutatud aadressile. Raha tagastame 14 päeva jooksul, kliendi poolt esitatud tagastamise avalduses viidatud arvelduskontole (järelmaksulepingu korral otse teenusepakkujale). Tagastamise tingimuseks on uueväärne ning kõigiti müügikõlbulik toode. Palume tagastatav vaip hoolikalt pakendada, vältimaks võimalikke transpordikahjustusi ja sellest tuleneda võivaid teisitimõistmisi.