VaibaWeb.ee

 
 
 
 
Vaip veebist!  Uhke vaip otse koju, tugitoolist lahkumata
 
Veebipõhise vaibakaubamajana pakume mugavat ning positiivset kogemust kõrgekvaliteetsete põrandavaipade soetamisel. Valikust on võimalik leida hulganisti käsitööna valminud naturaalseid villavaipasid maailma eri paigust, milledest oluline osa seisneb unikaalsetel eksemplaridel. Alternatiiviks käsitööna valminud villavaipadele, pakume allergikutele hästi sobivaid käsitöövaipasid nii akrüülkiust kui viskoosist. Lisaks leiab meie valikust modernsed masintööna valminud disainer-vaibad.
 
Meie eesmärgiks ei ole olla turu kõige odavamate hindade ja madalama kvaliteediga toodete näol. Kõik meie poolt pakutavad vaibad on hoolikalt valitud kvaliteedi ning sealsamas mõistliku hinnaga.
 
Kliendi rahulolu on meie jaoks väga tähtis. Selle nimel võimaldame kõikidele toodetele koguni 30-ne päevase tagastamise õiguse, sealjuures nii kohaletoimetamise kui võimaliku tagastamise kulu katame ise. Rohkem infot tagastamise tingimuste kohta leiad ostuinfo sektsioonist. 
 

 
 e-pood, soodsad vaibad, veebipood, interneti pood, käsitöövaibad, masintöövaibad
 
    
 Kummarda vaipa  see teeb ruumi
Vaipade müük vaipade müük vaipade müük vaipade müük   
 

                                         Since 2015 @ vaibaweb.ee 

 vaibad, vaibaparadiis, disainer, vaibagalerii, uued vaibad, soodsad vaibad, elutoa vaibad, vaipade e-pood, sisekujundus, kinnisv